Jump to product categories Jump to shopping cart Jump to navigation
Pod 7 kilo Menu

TravelSafe P-Mate

Ladies P-Mate – 5 Pcs.

Customer reviews 80% 1 ratings

Choose a variant
In stock in store When will I receive the goods?

 7.50 (  6.20 excl. VAT)

Product information

  • Manufacturer: TravelSafe
  • Product code: TS-62-P7K

The P-mate is not only very hygienic but also easy to use and above all, discrete. Very  convenient when you are traveling, during long hikes or other outdoor activities.

Specification

Material Carton
Weight g

Specification

Material Carton
Weight g

Photos (2)

Reviews (1)

Customer reviews 80% Rating (How do we rate products?)

  • Reviews with ratings 5
  • Reviews with ratings 4
  • Reviews with ratings 3
  • Reviews with ratings 2
  • Reviews with ratings 1

You must be logged in to post reviews.

Reviews

Nosím vždy aspoň 1 redukci v KPZ, protože kdykoli ji nemám, tak ji potřebuju. Je to dobré, třeba když spím v turistickém přístřešku a venku lije, takže se mi nechce kvůli močení převlékat do nepromokavého oblečení. Prostě vylezu k oknu a pustím to ven. Taky se mi to hodilo, když jsme bivakovali ve skále, pouštěla jsem to s klukama dolů. Když to do rána vyschne, dá se to použít ještě jednou. Je ale fakt potřeba dávat bacha, abyste to přiložili správně, jinak se vám může stát nehoda.

Doporučit však můžu ještě punkovější a pohodlnější možnost, akorát nesmíte mít zrovna v ešusu jídlo. Využívám to zejména, když spím pod tarpem nebo klidně i při zimním bivakování pod širákem, když se mi prostě nechce z vyhřátého spacáku ven. Lehnu si ve spacáku na břicho, kleknu si a vrazím si mezi stehna svůj 900 ml ešus. Je to velmi pohodlné a hřeje to. Nejobtížnější je naplněný ešus opatrně vytáhnout ze spacáku ven, ale chce to jen dostatek koncentrace, pomoct si můžete zakrytím pokličkou. Pak to jen vyliju ven a ešus vypláchnu vodou.

(Autorka recenze dlouhodobě a zátěžově testuje vybavení pro Pod 7 kilo, občas ji můžete potkat v kamenné prodejně. Více recenzí, gear listů a tipů na cesty můžete najít na jejích stránkách Viktorčina Cesta tam www.ultraviktorka.net)

Viktorka Rys

2023/06/26 13:04

You can find similar products in