Jump to product categories Jump to shopping cart Jump to navigation
Pod 7 kilo Menu

Warmpeace Powerstretch Socks

The best socks for sleeping ever! Loose and soft fleece fabric.

Customer reviews 100% 2 ratings

Choose a variant
47 g Weight in grams. We check the weight of almost all items thus our weight information is often more precise than the one given by manufacturers.
In stock in store When will I receive the goods?

 27.50 (  22.73 excl. VAT)

Product information

  • Manufacturer: Warmpeace
  • Product code: 0067

Thermal socks suitable especially for sleeping in a sleeping bag. The socks are loose so that they do not strangle the foot and significantly help to keep your feet warm.

  • Anatomical cut
  • Flat seams

Specification

Material Polartec® Powerstretch® Pro™
Weight 47 g (size L - weighed in Pod 7 kilo)

Specification

Material Polartec® Powerstretch® Pro™
Weight 47 g (size L - weighed in Pod 7 kilo)

Reviews (2)

Customer reviews 100% Rating (How do we rate products?)

  • Reviews with ratings 5
  • Reviews with ratings 4
  • Reviews with ratings 3
  • Reviews with ratings 2
  • Reviews with ratings 1

You must be logged in to post reviews.

Reviews

Tyto ponožky používám na spaní do spacáku během chladnější časti roku. Jednak, aby byly nohy v teple, druhak abych si nezašpinil spacák od špinavých nohou po celodenním treku. Chodidla se v nich rychle ohřejí, ale zároveň v nich pak není horko! Navíc když potřebuju vyběhnout v noci na záchod a potřebuju se obout, nemusím je sundávat jako například spací péřové botičky. Do těch jsem se trochu i bál vklouznout se špinavýma chodidlama, abych je nezašpinil a neznehodnotil jejich izolační vlastnosti. To u zateplovacích ponožek Warmpeace Powerstretch řešit nemusím. Když se zašpiní, jednoduše je vyperu. Doporučuju pro všechny spáče, kterým bývá ve spacáku zima na nohy.

(Autor recenze, který testuje vybavení pro Pod 7 kilo, používá výbavu nejčastěji na několik set kilometrů dlouhé pěší traily, jenž vedou mnohdy v extrémních přírodních podmínkách. Ze svých cest píše blog na www.kubojovycesty.cz, kde i rovněž publikuje své gear listy.)

Jakub Šolc

2024/04/10 20:15

Ponožky jsou volného střihu, takže nikde neškrtí ani netlačí a nohy si v nich přes noc odpočinou lépe než ve standardních trekových ponožkách. Uvnitř je příjemný fleece, takže dobře zateplují, což ocení každý, komu bývá v noci zima na nohy. Od jara do podzimu mi stačí, ve velkém mrazu je kombinuju ještě s péřovými botičkami Cumulus Cover Boots. S touhle kombinací musí být mimo polární oblasti teplo na nohy snad i těm největším zmrzlíkům. A kdyby čirou náhodou ne, existují ještě teplejší péřové botky (třeba Cumulus Protection Boots). Každopádně mít ve výbavě ponožky, které jsou určeny jen na spaní je fér nejen k nohám, ale i ke spacáku. Na chůzi bych je ovšem nedoporučovala, k tomu ani nejsou určeny.

(Autorka recenze dlouhodobě a zátěžově testuje vybavení pro Pod 7 kilo, občas ji můžete potkat v kamenné prodejně. Více recenzí, gear listů a tipů na cesty můžete najít na jejích stránkách Viktorčina Cesta tam www.ultraviktorka.net)

Viktorka Rys

2023/10/24 15:43

You can find similar products in