Jump to product categories Jump to shopping cart Jump to navigation
Pod 7 kilo Menu

Matador FlatPak Soap Bar Case

The only soap bar case in which the soap bar dries up! Spill proof.

Customer reviews 92% 10 ratings

The product is not for sale anymore.

Product information

 • Manufacturer: Matador
 • Product code: 853

FlatPak™ soap bar case is designed for ultralight adventure. 3 Times lighter* and 6 times more compact** than plastic soap bar cases. Built from Welded Cordura® with Dry-Through™ technology. Soap bar dries through material while keeping liquid water inside. Leak proof, clean, and easy to use. TSA approved.

 • 11 grams
 • Fits standard size soap bars (max. 4 x 2.4 x 1.3")
 • 3X lighter when compare to most soap bar cases containing 1oz bar of soap
 • 6X more compact compared to most traditional plastic soap bar cases
 • Dry-Through™ Technology lets soap dry through case
 • Waterproof
 • Flexible Fabric design adapts to size of soapbar
 • Hypalon® rolltop closure + YKK® buckle
 • TSA approved

Works well with solid shampoos Ponio.

Specification

Size 15 × 10 cm
Material Cordura® Welded
Weight 11 g (weighed in Pod 7 kilo)

Specification

Size 15 × 10 cm
Material Cordura® Welded
Weight 11 g (weighed in Pod 7 kilo)

Photos (7)

Reviews (10)

Customer reviews 92% Rating (How do we rate products?)

 • Reviews with ratings 5
 • Reviews with ratings 4
 • Reviews with ratings 3
 • Reviews with ratings 2
 • Reviews with ratings 1

You must be logged in to post reviews.

Reviews

Používáme obal v jihovýchodní Asii a nevím, co dělám špatně (máme tam i vzduch, jak píši v popisku), ale mýdlo a tuhý šampuk nám v něm neschne, matlá se. Za mě produkt nedoporučuji.

Martina Vanžurová Předotová

2022/10/06 05:02

Dobrý den, asi to bude tou velkou vlhkostí v JV Asii. Vím, že tam je celkem nadlidský úkon usušit i triko bez sušičky. Nebo mě ještě napadá, že některé šampúchy z naší nabídky, jako ten s Ichtamolem, má velkou tendenci se patlat a proto ho ani na cesty nedoporučujeme - uvádíme to v popisku. Jinak doporučujeme nechat mýdlo částečně vyschnout pokud možno v otevřeném sáčku. Zbytková vlhkost pak doschne v sáčku. Pod 7 kilo

Pod 7 kilo

2022/10/06 11:25

Používám už několik let, nedám na něj dopustit. Když člověk tuhé prostředky trochu zmenší a trošku opláchne než je uklidí a nechá okapat vejde se mi tam mýdlo, mýdlo na obličej, šampon a ještě kondicioner.
nebo když jedu někam na delší dobu tak šampon mýdlo kartáček a tuhá pasta v krabičce(ale furt uvnitř)

Markéta

2022/01/03 14:37

Fantastický výrobek! Splňuje, co popisek slibuje ;-).

Břetislav Indrák

2021/10/12 19:58

Tuhé mýdlo i šampon používám na cestování už několik let - je to lehké, skladné, nemusím počítat tekutiny v příručním zavazadle (což byl taky hlavní motiv, proč jsem přestala vozit tekutou kosmetiku). Až do teď jsem ale vozila dvě - sice lehké - ale neskladné krabičky, které jsem vždy po použití musela někde nechat vyschnout. Tento sáček je naprostý zázrak! Nechápu jak jsem bez něj mohla cestovat! :) Funguje naprosto špičkově, na jednu stranu nic nepropustí, a zároveň uvnitř najdete nerozmočené mýdlo. Další výhodou je, že se dá připnout kamkoliv, je možné do očka u sponky dát karabinu a přicvaknout. Doporučuji při koupi rovnou 2 ks - na mýdlo a na šampon.

Pavlína Koukalová

2021/08/21 14:07

Opravdu nejlepší obal na mýdlo, co jsem zatím měla.
Lehký, ale mýdlo v něm opravdu téměř úplně uschne (je potřeba ale při balení ponechat uvnitř trochu vzduchu). Snadno se čistí - stačí jednou za čas otočit naruby, opláchnout a nechat uschnout.
Používám tuhý šampón, který poslouží zároveň místo sprchového gelu i klasického mýdla, takže už stačí přibalit jen kartáček s pastou a kousek kamence jako deodorant s dezinfekcí v jednom a hygienu máte vyřešenou.

Verified customer

2021/08/04 11:46

Naprosta spokojenost pouzivam denne uz par mesicu a opravdu uz nikdy rozblemcane mydlo nebo sampon. Nejdrive jsem ale nebyla spokojena s objemem sacku protoze se mi do nej nevesel tuhy sampon a mydlo dohromady o kousek. No casem se tam vesli a zjistila jsem ze to neni dobry napad :D slepi se dohromady ikdyz sacek vysycha opravdu rychle. Az se vratim do cech bezim si k vam jeste pro jeden! :)

Patricie Matusová

2020/09/10 18:00

Nevěřil jsem, ale vážně to funguje! Šampón uschne a přitom nic neprosákne:)

Petr Soukup

2020/09/08 20:17

Měla jsem strach, zda tuhé mýdlo v sáčku skutečně vyschne a mile mě překvapil. Je to skladné, mýdlo není nikde rozpatlané a zároveň uschne. Líbí se mi také možnost sáček zavěsit a nemuset mýdlo pokládat na zem, umyvadlo apod.
Spolu s tuhým mmýdlem je to super kombinace na cesty, už bych neměnila.

Kristýna Grillová

2020/02/27 14:23

Perfektní vychytávka. Šampon se v něm nerozpatlá jako v igelitovém pytlíku, a navíc uschne, aniž by se cokoli viditelného dostalo z pytlíku ven.

(Autorka recenze dlouhodobě a zátěžově testuje vybavení pro Pod 7 kilo, občas ji můžete potkat v kamenné prodejně. Více recenzí, gear listů a tipů na cesty můžete najít na jejích stránkách Viktorčina Cesta tam www.ultraviktorka.net)

Viktorka Hlaváčková

2020/02/23 14:49

Genialni vec! Nechapu jak, ale fakt nic z nej neprosakne a tuhe mydlo/sampon/kondicioner v nem uschne. Jedna z nejlepsich koupi, co jsem kdy udelala.

Jana Peštová

2020/02/22 08:35

You can find similar products in