Jump to product categories Jump to shopping cart Jump to navigation
Pod 7 kilo Menu

Gossamer Gear Feedbag

With this little shoulder strap sack your snack will never be out of reach.

Customer reviews 100% 1 ratings

32 g Weight in grams. We check the weight of almost all items thus our weight information is often more precise than the one given by manufacturers.
In stock in store When will I receive the goods?

 26.10 (  21.57 excl. VAT)

Product information

  • Manufacturer: Gossamer Gear
  • Product code: Feedbag
  • EAN: 0810148550066

With this little shoulder strap sack your snack will never be out of reach. When you are hungry during a hike, you don't want to dig food out of your pack. Feed Bag is a perfect accessory for these situations! Can fit up to 6 tortilla wraps, 3 smashed honey buns, or an absurd amount of M&Ms.

  • Secure shoulder strap attachment system
  • Drawstring closure

Specification

Volume 0,75 l
Size 14 x 8,25 cm
Material Custom Robic Nylon
Weight 32 g (weighed in Pod 7 kilo)

Specification

Volume 0,75 l
Size 14 x 8,25 cm
Material Custom Robic Nylon
Weight 32 g (weighed in Pod 7 kilo)

Photos (5)

Reviews (1)

Customer reviews 100% Rating (How do we rate products?)

  • Reviews with ratings 5
  • Reviews with ratings 4
  • Reviews with ratings 3
  • Reviews with ratings 2
  • Reviews with ratings 1

You must be logged in to post reviews.

Reviews

Že by se mi něco takového na treky hodilo, jsem si začala říkat v Alpách, když jsem přes den za chůze zobala sušené ovoce, želatinové bobóny a ořechy. Nosila jsem si tyhle svačinky v kapse na bederním popruhu a dost mě štvalo, že mám tu kapsu upatlanou, a že si do ní nemůžu dávat jiné věci. Navíc mě nebavilo pořád zapínat a rozepínat zip, ale když jsem se třeba nečekaně pro něco ohnula, obsah se mi z rozepnuté kapsy vysypal.

Jenže jak jsem si kapsičku vzala na první dlouhý trek, hned jsem zjistila, že je výborná nejenom na jídlo, ale taky na objektiv! Parádně se mi do ní vejde 18-105 mm nebo pevná dvacítka, stejně tak padesátka (ale tu beru na jiné cesty, ne na treky). Kapsička má polstrované je dno, což je praktické. Moje dřívější balení objektivu do oblečení se totiž ukázalo jako rizikové - je to o rozbití. Takže teď už vím, že vezmu-li si s sebou na příští trek zase dva objektivy, budu si muset pořídit kapičky dvě, abych tu druhou měla na jídlo :D

Kapsa je kompatabilní s batohy Gossamer Gear (používám nejčastěji Gorilla 40), ale určitě by se to uchycení na ramenní popruh dalo nějak vymyslet i v případě jiných batohů - třeba pomocí karabinky. Taky ji lze cca uprostřed stáhnout tak, aby byla mělčí (lépe se tak z ní třeba ořechy vytahují, když je jich už jen něco na dně).

(Autorka recenze dlouhodobě a zátěžově testuje vybavení pro Pod 7 kilo, občas ji můžete potkat v kamenné prodejně. Více recenzí, gear listů a tipů na cesty můžete najít na jejích stránkách Viktorčina Cesta tam: ultraviktorka.net)

Viktorka Hlaváčková

2020/12/29 18:26

You can find similar products in