Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Pod 7 kilo Menu
  • STS Ultra Sil Nano Day pack

O nás

Proč zrovna 7 kilo? 

7 kilo je podle nás ideální váha na cestování. Se zavazadlem s váhou pod 7 kilo se totiž téměř u všech aerolinek vyhnete čekání a příplatkům, spojeným s odbavováním zavazadel. Zároveň vás 7 kilo na zádech příliš nezatíží a ušetříte si tak mnoho námahy i starostí při přesunech. Na treku je váha vybavení 7 kilo často považována za hranici pro tzv. ultralight backpacking, jehož jsme také stoupenci. A hlavně, cestování nalehko podle nás člověku přináší více svobody i radosti.

Víme, že zabalit vše potřebné do 7 kilo je v mnoha případech utopie. S věcmi z našeho obchodu, které patří k tomu nejlehčímu, co lze na světě sehnat, se této hranici ale můžete alespoň přiblížit.

Kdo jsme?

 

Podle jakých kritérií sestavujeme sortiment?

Váha a rozměry

Víme, jak důležitá je na cestách váha i velikost. Vybíráme proto ty nejlehčí a nejmenší věci, co jsme schopni najít. Váhu v gramech i rozměry budeme důsledně uvádět u všeho zboží.

Funkčnost

Máme vášeň pro vychytané věci, co člověku zpříjemní cestování. A když už nic, tak vybavení, co má vícero využití, šetří váhu i místo.

 

Design

Že na cestách na vzhledu nezáleží? Nesouhlasíme! Stylové věci člověka těší používat.

Spolehlivost

K čemu je člověku vybavení, které ho na cestách zradí? Ač to není mnohdy jednoduché, snažíme se vybírat jen ty nejspolehlivější výrobky a to na základě vlastních zkušenosti nebo zkušeností jiných.