Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Pod 7 kilo Menu
  • Therm-a-Rest NeoAir Uberlite

Video: Ukázka a test peněženky Mighty Wallet

Vypadá jako z papíru, přesto se neroztrhne. Podívejte se na naše videopředstavení peněženky Mighty Wallet. Portmonku jsme podrobili i několika testům. Jak obstála?

Další zajímavosti:

Chcete si Mighty Wallet vylepšit o kapsy na mince? Mrknětě na náš návod.

K nákupu peněženky.

 

Popis Mighty Wallet

Ultralehké peněženky Mighty wallet váží pouhých 14 gramů a sami o sobě jsou velmi tenké. Jsou vyrobeny z 1 plátu extra pevného a voděodolného materiálu Tyvek.

Mighty wallet na první pohled nevypadá vůbec jako peněženka, ale spíš jako papírová obálka. To přidává na bezpečnosti, protože zloději vůbec nemusí poznat, že se jedná o peněženku. Narozdíl od papíru je ale Tyvek neroztrhnutelný a voděodolný.

Co to je Tyvek? Je to materiál původně používaný ve stavebnictví k hydroizolaci budov. Je vyroben z tisíců silných plastových mikrovláken. Díky své neuvěřitelné pevnosti, voděodolnosti a velmi nízké váze tento materiál získává na oblibě mezi nadšenci pro cestování nalehko – mnoho lidí si z něj svépomocí vyrábí různé vybavení.

– dvě přihrádky na bankovky (různé měny)
– dvě vnitřní přihrádky na karty
– dvě otevřené kapsy na bočních stranách (Můžete si je jako my svépomocí vylepšit a dle vlastní potřeby upravit na dvě uzavíratelné kapsy na mince. Stačí přidat samolepicí suchý zip a zevnitř doprostřed peněženky např. kousek oboustranné lepicí pásky. Suchý zip dodáme na požádání zdarma k výrobku, v případě zájmu požádejte v poznámce k objednávce.)
– šetrná k životnímu prostředí (minimum použitého materiálu, z 25 % již recyklovaný, dále 100 % recyklovatelný)
– vydrží několik let používání (na jednom z obrázků je vidět po cca 1 roce)

Materiál: Tyvek, 100 % polyethylen
Rozměry (š v h): 10 x 8,5 x 0,5 cm

Hmotnost: 14 g