Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Pod 7 kilo Menu
  • Přístřešek Gossamer Gear

zArchiv: Klobouk The North Face Sun Stash Hat (různé barvy), 32 g

Obrázek produktu neni k dispozici
Extrémně lehký a sbalitelný klobouk. Oboustranný - 2 barvy. UV faktor 50. Klobouk, bez kterého se na cestách neobejdete...
Produkt se již neprodává.

Informace o produktu

The North Face Sun Stash Hat téměř nic neváží ani nezabere. Můžete ho tak mít pořád s sebou pro případ, že budete potřebovat ochranu proti slunci. Na hlavě o něm nebudete ani vědět.

- extrémně lehký a sbalitelný klobouk
- oboustranný - máte na výběr 2 barvy
- sbalitelný sám do sebe - malá kapsička všitá po straně do klobouku s uzavíráním na knoflík (kapsičku lze využít i pro uložení drobnosti)
- rychleschnoucí
- ochrana proti UV záření faktor 50
- lem lze ohrnout pro vytvoření ruzných stylů
- materiál s ekocertifikací bluesign

Materiál: 100 % polyester ripstop
Rozměry - sbalený: cca 13 x 8 x 2 cm (po stlačení jen cca 10 x 7 x 2 cm)

Hmotnost: 32 g


Jak vybrat správnou velikost?
Změřte si obvod hlavy zhruba 2,5 cm nad obočím:
53-57 cm - velikost S/M
57-60 cm - velikost L/XL

Recenze (2)

Osobních údajů

Recenze

Je super, jak se dá klobouček sbalit sám do sebe, a zabírá naprosté minimum místa. Hodí se i do deště - ačkoli výrobce neudává žádné informace o nepromokavosti, používám jej na trecích i jako "přenosný lavor" (voda téměř neprotéká). Musela jsem si ale, ke kloboučku přišít šňůrku, protože mi jej vítr několikráte smetl z hlavy.


(Autorka recenze dlouhodobě a zátěžově testuje vybavení pro Pod 7 kilo, občas ji můžete potkat v kamenné prodejně. Více recenzí, gear listů a tipů na cesty můžete najít na jejích stránkách Viktorčina Cesta tam http://cestatam.wixsite.com/cesta-tam)
4

9. 1. 2019 18:22

Příjemný klobouček, nosím stále v kapse, kde zabírá podobně místa jako kapesník. Vzhledem k tomu, že mám málo vlasů, tak v místě kontaktu s kůží dochází k většímu pocení a postupně došlo i k nevypratelné změně barvy kloboučku, takže ho teď nosím černou barvou ven.
4

2. 9. 2018 10:44