Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Pod 7 kilo Menu
  • Banner Curaprox

Nůžtičky Super Snips mini

Mini cestovní nůžky např. do cestovní lékárny. Menší a lehčí jsme nikde neviděli.

5 g Hmotnost v gramech. Téměř všechno zboží převažujeme přímo u nás v Pod 7 kilo. 
Díky tomu jsou informace o hmotnosti od nás mnohdy přesnější než od výrobců.
Čekáme cca v únoru 2022 (nepotvrzeno)

 4.40 ( 3.64 bez DPH)

Informace o produktu

Miniaturní, lehké, ale ostré cestovní nůžtičky. Neznáme nabídku všech mini nůžek na trhu, ale menší a lehčí jsme nikde neviděli.

Ideální doplněk do cestovní lékárničky nebo manikury. Lehce stříhají papír, nehty, vlasy, ale také i obvaz nebo jinou běžnou tkaninu.

Součástí je i silikonový chránič, takže vám neproříznou např. obal lékárničky a můžete je dát i volně do kapsy.

K dostání jsou ve třech veselých barvách, při objednání přes internet Vám barvu vybereme náhodně. Chodí nám taktéž náhodně, děkujeme za pochopení.

Parametry

Hmotnost 5 g

Fotografie (9)

Recenze (1)

Hodnocení zákazníků 100% 1 hodnocení

  • Recenzí s hodnocením 5
  • Recenzí s hodnocením 4
  • Recenzí s hodnocením 3
  • Recenzí s hodnocením 2
  • Recenzí s hodnocením 1
Osobních údajů

Recenze

Na první pohled mi tyhle nůžtičky připadaly jako laciná plastová blbost. Pak jsem si po nátlaku nadšených kamarádů řekla, že těch 5 gramů mě nezabije a přeci jen je vyzkouším. Vzala jsem si je s sebou na 2,5 měsíční cestu po západním Balkánu a zpětně vůbec nechápu, jak jsem mohla do té doby mít lékárničku bez nůžtiček?! A ještě o to víc jsem je ocenila z toho důvodu, že jsem hned po dvou týdnech cesty zapomněla v autě, které se beze mě vrátilo do ČR, nůž. Takže nůžtičky jsem z lékárničky vytahovala opravdu často, kdykoli jsem potřebovala otevřít nějaký obal, přestřihnout provázek, vystřihnout kus záplaty Tear Aid, ostříhat si nehty (normálně je na treku ořezávám nožem) apod.

Jsou ostré a špičaté a dost oceňuju gumovou krytku, která brání případnému propíchnutí ostatního vybavení. Nemyslím, že bych s nimi zacházela nějak šetrně, ale i teď skoro po půl roce jsou stále jako nové. Velmi mile mě překvapily a už je s sebou tahám na každý trek.

(Autorka recenze dlouhodobě a zátěžově testuje vybavení pro Pod 7 kilo, občas ji můžete potkat v kamenné prodejně. Více recenzí, gear listů a tipů na cesty můžete najít na jejích stránkách Viktorčina Cesta tam: ultraviktorka.net)
5.00

29. 12. 2020 16:11